Dirk Duymelinck

Voorzitter
Verzekeringen
dirk.duymelinck@telenet.be

Werner Buls

Secretaris
Open water
Sponsors
secretariaat.vwz@skynet.be

 Luc Luyckx

Rechtstreekse communicatie
Zwembadzaken
Luc@luyckx.biz

Dirk De Maeyer

Verantwoordelijke competitie
Opleidingen
Bijscholingen
Cliniques
ddemay@telenet.be

Danny Van Pestel

 Verantwoordelijke competitie
Rechtstreekse communicatie
Planning en organisatie trainingen
dannyvanpestel@gmail.com

Shauni De Mul

Verantwoordelijke competitie
Redders
Planning en bijscholing
shauni.demul@hotmail.com

Vera Van Bruyssel

Zwemschool
veravanbruyssel@telenet.be

Jan De Borger

Waterpolo
Rechtstreekse communicatie
Planning en organisatie trainingen
veravanbruyssel@telenet.be

Gino Buelens

Sportsecretaris
Inschrijven wedstrijden
ginobuelens.vwz@telenet.be

Ken Van Engelgem

Website
Sociale communicatie (FB, Nieuwsbrief)
Pers
kenvanengelgem@gmail.com

 Regina Nuyens

Ledenbeheer
Materiaal en uitrusting
Wachtlijsten
regina.nuyens@skynet.be

Chantale Verschaeren

Oudercommité
Organisatie niet-sportgerelateerde activiteiten
Kassierster
chantale.verschaeren@telenet.be

Jan Steenackers

Penningmeester
Boekhouding
Belastingen
jan.steenackers@alconjobs.com

Luc Van Lint

Technische activiteiten
Onderhoud zwembad
maintenanceh2o.vwz@gmail.com

Jos Huyge

Interne organisaties
Evenementen zwemclub
jos.huyge@skynet.be

Nadia Kerremans

Cleaning
Planning en organisatie kuisploeg

Frank Segers

Catering
Onderhoud cafetaria
segers.frank.vwz@gmail.com